Кошик
214 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Автомагнітоли

Інтернет-магазин "Автосмарт" пропонує магнітоли з доставкою по всій Україні за низькими цінами.  Ми маємо автомагнітоли з USB, магнітоли от 3" до 7" 2 din (2 дин). В асортименті передбачені автомагнітоли 1 din з DVD і виїзним екраном.

 ВИДИ АВТОМАГНІТОЛИ У ЗАВІСИМОСТІ ВІД ТИПОРОЗМІРУ

За типорозміром (місце встановлення) розрізняють два різновиди автомобільних ресиверів — однодинові (1 DIN) і дводинові (2 DIN). Головною відмінністю цих двох типів є розмір апаратів, точніше їхня висота. Ширина та глибина посадкового місця в однодинових і дводинових автомагнітол становить 18 і 16 см відповідно. Висота 1 DIN — 5 см, найчастіше вони трапляються в автомобілях вітчизняного виробництва. Висота 2 DIN — 10 см, вони встановлені в дорогих японських, німецьких та американських автомобілях. Автомагнітоли 2 DIN коштують дорожче та більш функціональні.

 

 

ДЕТАЛІ, НА КОТОРІЇ ЗБРАСТИТИ ВВАГУ

Під час вибору автомобільної магнітоли є низка деталей, на які варто звертати увагу. До них належать:

Знімна панель захищає автомагнітолу від крадіжки. Така конструкція зручна тим, що без передньої панелі ресивер стає зовсім непривабливим для грабіжників. Сьогодні купівля однієї передньої панелі магнітоли становить приблизно 70% її загальної вартості. Це неправлені розратати. Та й купити її без потрібних документів також досить складно. Отже, знімна панель гарантує спокій власнику апаратури.

Підсвітка не є визначальним чинником, але все ж важлива. Насамперед з нею дуже зручно. Вона стане в пригоді в нічну пору доби. Ефектно виглядатиме салон, у якому підсвітка автомагнітоли збігається з колірною гамою машини. Є багатобарвна, одноколірна та змінна підсвітка. Перша вирізняється широким спектром кольорів, які можуть чергуватися подібно до хамелеону автоматично. Змінна підсвітка передбачає вибір зазвичай із двох кольорів. Найкраще вибрати автомагнітолу з багатобарвною або змінною підсвіткою.

Бренд. Найкраще купувати автомобільний ресивер, випущений відомою конкурентоздатною компанією. Це забезпечить тривалу експлуатацію й обслуговування в сервісних центрах. Найбільше покупцям подобається: Clarion, Alpine, Prology, Kenwood, JVC, Pioneer, Shuttle, Sony, Cyclon.

Вбудований радіотюнер. Така функція дає змогу прослуховувати радіосигнали FM та AM-діапазонів. Зазвичай, це 18 станцій для першого діапазону та 6 — для другого.

Дисплеї відрізняються за розмірами та роздільною здатністю, від чого залежить якість зображення. Прагніть вибрати автомагнітолу, дисплей якої буде насчитувати велику кількість пікселів. Великий розмір екрана говорить про високий рівень деталізації зображення. Найчастіше дисплеї за шириною однакові, а розрізняються тільки заввишки.

Важливим параметром під час вибору автомагнітоли є вихідна потужність підсилювача. Від цього показника залежатиме якість звуку: чим він вищий, тим краще. Є номінальна та максимальна потужність. Перша — — це якість звучання під час прослуховування впродовж довгого часу, друга — якість у разі перепадів потужності.

Наявність аудіо/відеоходів і виходів. Велика кількість роз'ємів для під'єднання додаткових пристроїв свідчить про функціональність ресивера.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner