Кошик
214 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Камери заднього огляду та парктроніки

Інтернет-магазин Авто Смарт допоможе будь-якому охочому придбати різні високоякісні камери заднього огляду. Ці пристрої потрібні для дотримання заходів безпеки під час руху авто або паркування, позаяк допомагають водієві оглядати задній майданчик.

Ми пропонуємо купити штатні камери, які можна встановити в спеціально підготовлене в автомобілі місце, або універсальні пристрої для різних марок машин. Крім того, ми пропонуємо різні системи керування й аксесуари до камер заднього огляду. Отже, за допомогою одного інтернет-ресурсу ви отримуєте і новий пристрій, і всю необхідну до нього комплектацію. З нами зручно!

Технічні характеристики, згідно з якими ще можна поділити камери на типи:

  1. Навісні камери — тип камер, які можна встановити на будь-якій плоскій поверхні, і чим вищі, тим краще. Така позиція дає переважний кут огляду та чудове сприйняття глибини. І це найкращий варіант для встановлення у великих автомобілях і вантажівках;
  2. Вбудовані камери встановлюються в отвір транспортного засобу. Видими залишаються лінза та рамка — це забезпечує чудовий чистий огляд. Камера розташована на рівні дороги, тому вона не забезпечує глибину огляду, як моделі з поверхневим кріпленням;
  3. Камери, що встановлюються в наявному отворі на номерному знакі автомобіля, так що інсталяція досить проста, без потреби просвердлювати нові дірки. І залежно від моделі авто та номерного знака, камери можуть встановлюватися посередині, збоку або внизу, ближче до дороги.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner