Кошик
214 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Сканери OBD2 (бортова діагностика)

Сканери OBD2 (бортова діагностика) діагностика автомобіля на помилки

Якщо автомобіль починає поводитися некоректно, виникають підозри про порушення в роботі системи. Це вимагає обов'язкового візиту до діагностичного центру. Але вартість таких послуг висока, що змушує автовласників самостійно робити діагностику. Для цього потрібно придбати спеціальний OBD2 сканер.

 

Що ж таке OBD? 


On-board diagnostics — бортова діагностика. Спочатку така система була потрібна для контролю за шкідливими викидами автомобілів, але згодом функціонал розширювався. 
Відразу повідомляю, що з моменту першого згадки про такі системи у 50-х роках минулого століття та першого застосування їхнього родоначальника 1980 року на концерні GM пройшло багато часу, а відповідно мінялися й протоколи. На сьогодні актуальний протокол OBD-2, розроблений усередині 90-х років і застосований у наш час.

Таких сканерів на ринку досить багато. Підібрати пристрій для свого автомобіля не так складно, якщо знати можливості, функціонал сканерів, а також особливості власного авто. Професійне обладнання, адаптоване під конкретні марки та моделі, загалом пропонується для діагностичних центрів і спеціалізованих автосервісів. Купити їх для особистого користування проблематично.

Представлені пристрої, які потрапили в рейтинг, умовно розділили на дві категорії:

  • недорогі аматорські моделі;
  • професійні пристрої мультимарного типу.

Для особистого користування сканер вибрати можна з аматорських.

Вони прості, доступні та дають змогу отримувати необхідну інформацію про стан транспортного засобу, з'єднуючи пристрій через діагностичний роз'єм ОБД 2.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner