Кошик
208 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Розгалужувач прикурювача

В кожному автомобілі передбачений роз'єм для зарядки техніки. Він виконує багато корисних функцій, але часто одного гнізда виявляється мало. Виникає необхідність у зарядці багатьох технологічних пристроїв на зразок смартфона, планшета, відеореєстратора та інших. В цьому випадку можна встановити розгалужувач прикурювача, який вирішить цю проблему.

ПРИНЦИП ДІЇ

Класичні пристрої такого типу являють собою альтернативу добре знайомому «трійника». Використання таких приладів повністю виправдовує себе, адже завдяки їм можна збільшити кількість роз'ємів аж до п'яти. Вся техніка водія може бути підключена до заряду дорівнює потужності.

Але не всі зарядки цього типу можуть повноцінно виконувати свої функції. Нерідко виникали ситуації, коли розгалужувач гнізда прикурювача не витримав напруги і перегорає. У такому разі виникає небезпека і для самої техніки, адже існує ризик короткого замикання. Важливо знати, як правильно вибрати розгалужувач прикурювача. (див. нижче групи "Тонкощі покупки Розгалужувачі")

ТОНКОЩІ ПОКУПКИ РАЗВЕТРИВАТЕЛЯ

Щоб дізнатися, якою прилад краще, багато звертають увагу на його вартість. На ринку представлено багато моделей, які відрізняються між собою функціоналом і ціною. Як правило, вони знаходяться в діапазоні 500–2500 рублів. Цей показник не завжди відповідає надійності, тому розгалужувач прикурювача потрібно вибирати, грунтуючись на наступних факторах і характеристики:

  1. Збірка. На корпус відразу звертається увага. Він має наступні типи конструкції:
  • цілісні. Такі вироби мають жорстким кріпленням, не мають нічого зайвого, всі елементи міцно приварені один до одного і не «бовтаються» між собою. Як правило, їх виділяє доступність і надійність. Правда, коли потрібно великий функціонал, потрібно шукати більш «складну» модель;
  • шнурові. Такі варіанти досить зручні, адже пристрій буде доступно в будь-якому місці. Але принцип «подовжувача» має і недолік — наявність шнура, який легко зачепити. Але при правильній установці його можна легко приховати;
  • шарнірний. Така техніка краще підійде тим, кому важливо мати простоту рухів. Основний корпус з'єднується з елементами живлення за допомогою спеціального рухомого шарніра, що дозволяє змінювати положення приладу.

Шарнірний розгалужувач прикурювача

2. Навантаження. Деякі оцінюють цей показник, а від нього залежить надійність роботи. Розгалужувач прикурювача здатний мати від одного додаткового роз'єму до чотирьох. Також деякі моделі мають USB-виходи, максимальне число яких може досягати п'яти. При їх одночасній роботі створюється велике навантаження на виріб, чого можливо перегорання.

Щоб вибрати оптимальний розгалужувач гнізда прикурювача, потрібно орієнтуватися на допустиме навантаження 5–15 ампер. Можна вибирати і менший показник, але не варто завантажувати відразу всі гнізда. Потужність USB-виходів найчастіше встановлюється 500 мА, але деякі моделі мають 2 А. Краще купувати більш потужний прилад, щоб заряджати пристрої «на ходу», а не під час очікування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner