Кошик
214 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Розгалужувач прикурювача

У кожному автомобілі передбачений роз'єм для заряджання техніки. Він виконує багато корисних функцій, але часто одного гнізда виявляється мало. Розв'язується потреба у заряджанні багатьох технологічних пристроїв на кшталт смартфона, планшета, відеореєстратора та інших. У цьому разі можна встановити розгалужувач прикурювача, який розв'яже цю проблему.

ПРИНЦИП ДІЇ

Класичні пристрої такого типу являють собою альтернативу добре знайомому «трійнику». Використання таких приладів повністю виправдовує себе, адже завдяки їм можна збільшити кількість роз'ємів аж до п'яти. Вся техніка водія може бути під'єднана до заряду рівної потужності.

Але не всі заряджання справжнього типу можуть повноцінно виконувати свої функції. Нерідко виникають ситуації, коли перехідник гнізда прикурювача не витримував напруги і перегорал. У такому разі виникає небезпека і для самої техніки, адже є ризик короткого замикання. Важливо знати, як правильно вибрати перехідник прикурювача. (Див. нижче групи "Тоности купівлі розгалужувача")

ТОНКОСТІ ПОКУПКИ РОЗВІТРІВАННЯ

Щоб дізнатися, який прилад кращий, багато хто звертає увагу на його вартість. На ринку представлено багато моделей, які відрізняються між собою функціоналом і ціною. Зазвичай, вони містяться в діапазоні 500-2500 рублів. Цей показник не завжди відповідає надійності, тому розгалужувач прикурювача потрібно вибирати, ґрунтуючись на таких чинниках і характеристиках:

  1. Складання. На корпус відразу привертає увагу. Він має такі типи конструкції:
  • суцільні. Такі вироби мають жорстке кріплення, не мають нічого зайвого, всі елементи міцно приварені один до одного та не «болтаються» між собою. Зазвичай, їх виділяє доступність і надійність. Правда, коли потрібен великий функціонал, потрібно шукати більш «складну» модель;
  • шнурові. Такі варіанти досить зручні, адже пристрій буде доступний будь-де. Але принцип «подовжувача» має й брак — наявність шнура, який легко зачепити. Але у разі правильного встановлення його можна легко приховати;
  • шарнірний. Така техніка краще підійде тим, кому важливо мати простоту рухів. Основний корпус з'єднується з елементами живлення за допомогою спеціального рухомого шарніра, що дає змогу змінювати положення приладу.

Шарнирный разветвитель прикуривателя

2. Навантаження. Небагато оцінюють цей показник, а від нього залежить надійність роботи. Розгалужувач прикурювача здатний мати від одного додаткового роз'єму до чотирьох. Також деякі моделі мають USB-виходи, максимальна кількість яких може досягати п'яти. Під час їхньої одночасної роботи створюється велике навантаження на виріб, тому можливе перегоряння.

Щоб вибрати оптимальний розгалужувач гнізда прикурювача, потрібно орієнтуватися на допустиме навантаження 5-15 амперів. Можна вибирати й менший показник, але не варто завантажувати відразу всі цвяхи. Потужність USB-виходів найчастіше встановлюється 500 мА, але деякі моделі мають 2 А. Найкраще купувати потужніший прилад, щоб заряджати пристрої «на ходу», а не під час очікування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner