Кошик
219 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Магнітоли 2din cd/dvd/mp3-ресивери

Автомобіль давно перестав слугувати тільки як засіб пересування. Тепер ми можемо в ньому вести справи, відпочивати, приділяти час сім'ї та дітям. До того ж авто показує стиль життя його власника, його характер і звички. Тому багато хто прагне вдосконалити салон, змінити кузов або поміняти штатну магнітолу на суперсучасний автомобільний мультимедійний центр 2din.

Ми пропонуємо якісні магнітоли за низькою ціною.

Мультимедійна автомагнітола 2din може мати екран із будь-яким розширенням і будь-якого розміру. Якщо ви збираєтеся купити такий мультимедійний центр, краще вибирайте великий екран. Найчастіше в інтернет-магазинах можна побачити 6-8-дюймовий екран із розширенням 800Х480 пікселів.

Для максимального комфорту у використанні мультимедійної магнітоли вона може обладнуватися пультом ДК, мати знімну панель або підсвічування. Таке оформлення загалом залежить від дизайнерів пристрою і, треба сказати, часто зазначається покупцями як приємний бонус. Наприклад, знімна панель дає змогу захистити салон авто від зайвої цікавості сторонніх людей. Підсвітка, що змінюється, може бути монохромною або кольоровою та вдало вписатися в салон авто.


Мультимедіа 2din часто виконує такі функції:


  1. Має оперативну систему Android Це найпередовіше та найпопулярніше програмне забезпечення для автомобільної техніки. Воно може під'єднуватися до iPod та інших потрібних ґаджетів для обміну даними та сигналами. Ця система має вбудований WI-FI, який забезпечує постійний доступ до мережі інтернет.

  2. Обладнана GPS-модулем, який забезпечує постійний зв'язок із супутниками, має 3D-графію, показують карти Навітел, IGO і регулярно їх оновлює. Тому таку просунуту систему прагне замовити все більше й більше автоаматорів.

  3. Вбудований Bluetooth допомагає не використовувати руки під час розмови телефоном, завдяки чому не потрібно відвертати увагу від водіння. Пристрій здатний самостійно виводити на екран адресну книгу, виконувати пошук контактів, регулювати гучність та інше.

  4.  

Отримати це диво мультимедійної техніки можна з доставкою у ваше місто, замовляйвши його в «АвтоСмайл». Наш інтернет-магазин продається не тільки мультимедійним автомагнітолом 2din, але й мультимедійним автомагнітолом 1din, відеореєстраторів, екшн-камер, мультимедійних центрів та іншої техніки.


 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner