Кошик
219 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Сабвуфери та підсилювачі звуку

Сабвуфери та підсилювачі звуку

Якщо ви досить багато часу проводите за кермом, то напевно вже оформили покупку автомагнітоли у ваш автомобіль. Однак тільки гарного ресивера та колонок бракує, для того, щоб отримати гарний звук. Фінальним штрихом у вашій автомобільній акустичної системи має стати сабвуфер. Саме цей невеликий пристрій дає гарні баси та надає звуку відповідний об'єм.
 Спеціально для цього майстри встановлюють підсилювач і сабвуфер. У нашому інтернет-магазині  представлений гарний асортимент цієї продукції. 

Перед тим, як купити сабвуфер, ви маєте вибрати тип підсилювача. Вони бувають активними та пасивними. Модель активного сабвуфера легко встановлюється й має власний підсилювач. У пасивному типі немає зовнішнього підсилювача, тому такі сабвуфери краще відразу купувати разом із якісним підсилювачем. Такий варіант за ціною вийде дорожчим, проте підсумкове звучання вас не розчарує. Головним параметром для сабвуфера є потужність. Відразу варто омовитися, що для того, щоб прослуховувати музику в машині досить вибрати пристрій, потужність якого не більш ніж 250 Вт. Якщо вам здається, що цього мало, краще придбайте два

Пристрої, у яких заявлена висока потужність апріорі, не можуть бути компактними — визначте, чи є у вас у машині місце, щоб розмітити коробку вагою майже 20 кг. Крім того, великий сабвуфер під час їзди видаватиме багато шуму через трясіння. Радимо звернути увагу на пристрої, розмірами не більш ніж 12 дюймів.

Асортимент товарів наданий у нашому каталоге:

Сабвуфери

BM Boschmann BHX - 1208P 600W PMPO 12"
 8" Boschmann EXP-804P 600W 
 Boschmann RSV-1299 W(12") 
 BM Boschmann VT 10 KRL 25cm (10“) 

Усилители

Підсилювач звуку BM Boschmann PCH-6882EX 
Автоакустика в машину BM Boschmann MB-100CSK 
Підсилювач потужності звуку BM Boschmann 
Автомобільний підсилювач Boschmann XJ1- M 5968 
Усилець звуку в машину BM Boschmann ZX3-T6D 
Підсилювач  Boschmann JD-6648 SRI 
Звуковий підсилювач Boschmann JD-8848SRi 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner