Кошик
219 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Основні аспекти вибору стельового телевізора в машину

Основні аспекти вибору стельового телевізора в машину

Основні аспекти вибору

При виборі телевізора в салон слід враховувати кілька факторів:

  • місце установки;
  • дизайн корпусу;
  • розмір екрану;
  • функціональні можливості.

Можливі місця установки

Можливі місця установки

Місцем установки монітора може бути:

  1. Торпеда. Вона зручна для водіїв, які багато часу проводять в машині.
  2. На стелі. Це зручно для подорожі родиною, так як він добре проглядається з задніх сидінь. Часто стельові пристрої встановлюються в маршрутках і автобусах для розваги пасажирів.
  3. На панелі приладів: на місці штатної магнітоли.
  4. Консольні пристрою. Встановлюються між сидіннями для перегляду з задніх сидінь.
  5. Навісний монітор на підголовник Як і в попередньому випадку, перегляд можливий тільки для пасажирів задніх сидінь (автор відео — RC Buyer Live).

 

 

Дизайн

Зовнішній вид стельового телевізора нагадує перевернутий догори ногами ноутбук з краном внизу. Корпус може бути виготовлений з різних матеріалів. Металевий корпус довговічніше. Недолік металевого корпусу в тому, що пасажири можуть випадково зачепити його головою при вході в салон.

Щоб знизити травматизм для корпусів використовується пластик. Відкриватися телевізор може або за допомогою пульта управління або вручну.

Технічні характеристики

Однією з найважливіших характеристик, яку має автомобільний екран, є розмір його діагоналі. Для легкових автомобілів великим попитом користуються екрани з діагоналлю від 7 до 12 дюймів, у мікроавтобусах і великих позашляховиках встановлюють телевізори з діагоналлю від 15 до 20 дюймів.

Стельове пристрій в маршрутці

Стельове пристрій в маршрутці

Велике значення для якісного зображення є дозвіл екрану. У моніторів різні співвідношення сторін. Підбирати співвідношення сторін з урахуванням подальшої експлуатації пристрою. Дивитися фільми зручніше на екрані з співвідношенням сторін 9:16, добре, якщо таке співвідношення має навісний монітор на підголівник. Для ігрових приставок та інших пристроїв краще вибирати моделі з співвідношенням 3:4.

Важливо, при виборі пристрою звернути увагу, чи є на екрані прозоре покриття. Якщо воно є, то при попаданні сонячних променів не буде виникати відблисків. Пристрої на легковиках отримують живлення від бортової мережі, напруга становить 12 Ст. На мікроавтобусах надходить напруга 24 в

Важливо врахувати, що для монітора з великою діагоналлю і високою яскравістю може знадобитися напругу до 65 Вольт. Автомобілі з невеликим струмом бортової мережі можуть не потягнути таку техніку.

Функціональність

Більшість моделей оснащені функцією відтворення DVD. В даний час на місце СD дисків приходять карти пам'яті. Тому виробники обладнують свої пристрої USB роз'ємами, гніздами для карт пам'яті SD. Наявність USB роз'єму дозволяє підключити інші пристрої.

Прилад з DVD програвачем

Прилад з DVD програвачем

Випускаються також стельові моделі телевізорів, оснащені вбудованим TV-тюнером для перегляду телепередач, GPS-модулем. Завдяки технічному прогресу на сучасних моніторах встановлюються приймачі для приймання сигналів від бездротових засобів зв'язку — Wi-Fi і Bluetooth. В екрані вбудовані динаміки, через які відтворюється звук. Є можливість прослуховування через навушники.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner