Кошик
214 відгуків
+380 (50) 432-70-74
+380 (67) 293-62-39

Види і типи автомагнітол. Загальні принципи встановлення

Види і типи автомагнітол. Загальні принципи встановлення

На сьогоднішній день існує величезний вибір автомагнітол, що розрізняються в загальному сенсі "наворотів": будь-то звичайна головний пристрій (ГУ) з CD-MP3-WMA-USB програвач, DVD програвачем або повноцінні мультимедійні системи, ГУ з навігацією і т. д. На ринку присутні багато компаній-виробників, які роблять головний акцент на дизайн, то на якість звуку, то на "прибамбаси". Але абсолютно всі ГУ, які виробляють на сьогоднішній день, бувають двох стандартних розмірів: 1DIN і 2DIN.

1Din маÐ3нÐÑ'ола
Автомагнітола 1Din
 
1Din моÑ'орÐзÐроÐ2анная маÐ3нÐÑ'ола
Автомагнітола 1Din
 
2Din маÐ3нÐÑ'ола
Автомагнітола 2Din

Однодиновые ГУ це, як правило, системи з MP3-DVD-USB програвачами і з виїзними 7 дюймовими моніторами. Двудиновые ГУ - це автомагнітоли з "великим екраном, в яких, як правило, втілені всі передові технології. Головних пристроїв з іншими розмірами не існує.

1 DIN магнітоли можливо встановити практично в будь-який автомобіль, де є відповідне гніздо. Закривати щілину між ГУ і гніздом після установки буде "рідна" рамка, яка йде в комплекті з магнітолою. Більшість сучасних автомобілів мають аудиоподготовку (є магнітола з акустикою). Як правило, якщо Ви хочете обміняти в такому автомобілі ГУ, то встановлення автомагнітол вимагає перехідної рамки, щоб вона закривала утворилися під час установки нового ГУ щілини.

ПереÑ...оÐная рамка 1DinПереÑ...оÐная рамка 1Din 2ПереÑ...оÐная рамка 1Din 3

Світ автозвуку розвивається великими темпами, ніж ринок "штатних" систем. Дійсно, виробники автомобілів постійно конкурують між собою в плані зменшення ринкової вартості своїх авто. Абсолютно очевидно, що ніхто з них на пластику економити не буде, в іншому випадку інтер'єр автомобіля вийде непривликательным. Тому економити вони звикли на "невидимих" частинах, а саме - на приховано встановлених системах автозвуку.

Установка магнітоли 2din в Ваш автомобіль абсолютно змінить уявлення про автозвуку. Більше того, тут вже присутні безліч додаткових функцій, які будуть кожному корисними.

Установка магнітоли 2din змінить і штатну акустичну систему в кращу сторону. До того ж Ви отримаєте чудову якість зображення і безліч корисних функцій: програвання через usb, sd карту, підключення камери заднього виду, навігацію і багато іншого.

Установка магнітоли 2din відбувається в більшості випадків із застосуванням спеціальної перехідної рамки, яка дозволяє позбутися від виникають щілин при установці.

2din рамка2din рамка22din рамка 3

Наше життя було б чудовою і прекрасною, якщо б не одне "АЛЕ": на деякі автомобілі перехідних рамок не існує. В такому випадку наш інсталяційний центр виготовляє рамку вручну за певною технологією з застосуванням різних матеріалів високої якості. У таких випадках ніяких зазорів і щілин не буде, буде створюватися відчуття єдиного цілого Вашої магнітоли з торпедо Вашого автомобіля.

Виготовлення перехідної рамки на Honda Civic 5D Виготовлення рамки на VW Touareg

 

Більшість машин, що випускаються сьогодні мають штатний рульове управління магнітолою. Встановивши нову магнітолу рідні кнопки перестають "командувати" цим головним пристроєм. Не варто Вам засмучуватися, оскільки ми займаємося підключення штатних кнопок будь-якого авто до будь магнітолі.

Безпосереднє підключення автомагнітоли може бути двох видів: підключення через стандартний ISO (Євро) роз'єм і через рідну роз'єм Вашого автомобіля. У другому випадку Вам необхідно буде придбати в нашому інсталяційному центрі перехідник зі штатної фішки на ISO роз'єм, оскільки рідні роз'єми у кожного автомобіля свої. Ми рекомендуємо слідувати за другим варіантом, оскільки це, по-перше, практичніше, по-друге, при заміні магнітоли на нову, або при продажу автомобіля, можна без особливих зусиль встановити інше ГУ або штатну магнітолу.

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner