
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Автомобільна акустика колонки круглі бошман Boschmann EVO-45 4" автозвук динаміки бошман шов45
1 012 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 432-70-74
- +380 (67) 293-62-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільна акустика Boschmann EVO-45
Попри свої невеликі габарити, модель EVO-45 обладнана великим магнітом діаметром 80 мм! Кулеподібний купол, розташований у центральної частини дифузора відіграє роль вирівнювача фаз.
Boschmann EVO-45 — комплект сучасних середньочастотних динаміків, які ідеально підійдуть для заміни бюджетної штатної дверної акустики Вашого автомобіля!


Характеристики
| номінальна потужність (Вт) | 60 |
| Максимальна потужність (Вт) | 100 |
| Діапазон відтворюваних частот (Гц) | 80-4500 |
| Імпеданс (Ом) | 4 |
| Чутливість (дБ) | 92 |
НЧ/СЧ-динамік.односмугова середньочастотна
| Діаметр НЧ/СЧ-динаміка (мм) | 100 |
Додатково
| Діаметр монтажного отвору (мм) | 90 |
| Монтажний отвір (мм) | 90 |
| Глибина монтажу (мм) | 49 |
Комплектація
- динамік EVO-45 – 2 шт.;
- захисна решітка — 2 шт.;
- комплект кабелів;
- набір для монтування;
- інструкція.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boschmann |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 4" |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 91 дБ |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Стан | Новий |
| Кількість смуг | 2 |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 4500 Гц |
- Ціна: 1 012 ₴







