
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: h, se
Акустика в машину TS-1348 (600 Вт) двосмугові популярні колонки
598 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 432-70-74
- +380 (67) 293-62-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоакутсика TS-1348 (600Вт)
Якісні автомобільні динаміки за супер ціною! Оригінальний і стильний дизайн від не залишить байдужим автолюбителя

Технічні характеристики Pioneer TS-1348
- Тип: коаксіальна АС
- Типорозмір: 13 см (5 дюйм). )
- Кількість смуг: 2 (СЧ-динамік 30 мм + НЧ-динамік 129 мм)
- Максимальна музична потужність: 600 Вт
- Максимальна номінальна потужність: 50 Вт
- Відтворювані частоти: 60-22000 Гц
- Імпеданс: 4 Ом
- Тип: конус
- Установлювальні розміри: 121 мм
- Установлювальна глибина: 46 мм
Комплектація Pioneer TS-1348
- 2 шт. динаміка Pioneer TS-1348
- Дроту для під'єднання
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 (шт.) |
| Номінальна потужність | 50.0 (Вт) |
| Максимальна потужність | 600.0 (Вт) |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 (Ом) |
| Чутливість | 90.0 (дБ) |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Pioneer |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Максимальна потужність | 900 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 90 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
- Ціна: 598 ₴



