
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12849 h
Автоакустика TS-1642 6.5", 4-смугові колонки потужність 750W динаміки в автомобіль
782 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 432-70-74
- +380 (67) 293-62-39
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоакустика TS-1642 6.5" 4-смугові колонки
Автомобільний звук — це частина автомобіля, що має модний модний аксесуар і радість автолюбителя. Як і вся автоакустика модель TS-1695 являє собою недорогий варіант для щоденного користування з гарним звучанням. Встановлення та під'єднання не викличе жодних труднощів, у комплекті є два дроти.

Характеристики
| Основні атрибути | |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Кількість смуг
|
4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 750 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс
|
4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6,5" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальна потужність | 750 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Форма | Кругла |
| Кількість смуг | 4 |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плаваючі бритвені головки | True |
| Можливість вологого гоління | True |
| Рухливий бритвений блок | True |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип харчування | Акумулятор|Мережа 220 В |
- Ціна: 782 ₴

