Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Дмитрий З.
Хорошо
Брал инвертор ЮКС1000 для ноута в авто и морозильной камеры. Лучшая цена. Прибор опробовал, но пределов не знаю. Полные испытания впереди.
Олександр Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Эдуард Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Богдан Б.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар не відповідає замовленому
СЕРГІЙ Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Дмитрий Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Наталія Л.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказ был выполнен быстро, но товар не соответствует фото и описанию на сайте (((( Я разочарована.
Комментарий продавца
вам ж менеджер сказал что сейчас пульт не выносной а встроенный
Андрій Х.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
По перше на фото був набір конекторів, а пофакту їх не було, уточнив в продавця - сказали, що не було їх в описі, а фото демонстративне, ну ок. Але найбільше розчарувало те, що 19в там і не пахне - видає завжди тільки 12в, хоча це уточнював по телефону.
Комментарий продавца
до речі вам говорили що немає в цій моделі конекторів! вам була заміна .і угодили з вами
Сергей Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Брал инвертор ЮКС1000 для ноута в авто и морозильной камеры. Лучшая цена. Прибор опробовал, но пределов не знаю. Полные испытания впереди.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
товар не відповідає замовленому
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/
Заказ был выполнен быстро, но товар не соответствует фото и описанию на сайте (((( Я разочарована.
вам ж менеджер сказал что сейчас пульт не выносной а встроенный
По перше на фото був набір конекторів, а пофакту їх не було, уточнив в продавця - сказали, що не було їх в описі, а фото демонстративне, ну ок.
Але найбільше розчарувало те, що 19в там і не пахне - видає завжди тільки 12в, хоча це уточнював по телефону.
до речі вам говорили що немає в цій моделі конекторів! вам була заміна .і угодили з вами
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Заходьте ще ) https://avtosmart.com.ua/