
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: f
Автомобильная акустика TS-G1642 16 см 750 Вт
690 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 432-70-74
- +380 (67) 293-62-39
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Автомобильная акустика TS-G1642 16 см 750 Вт

Характеристики : Розміри: 16 см; Матеріал: дифузора - композит, бутилкаучукова нижня кромка, звукова котушка з алюмінієвим дротом, плакованих міддю. Кількість смуг: 4, Максимальна потужність 750 Вт Номінальна потужність 40 Вт Відтворення частоти: 40-30000 Гц; Точність 93 dB / 1m; Опір: 4 Ом; Тип: Коло. Комплектація 2 динаміка; Дроти для підключення; Фірмова Упаковка. Знайомлячись із зразками продукції, представленими на сайті, необхідно брати до уваги деякі моменти, пов'язані з точністю передачі кольору і зовнішнього вигляду продукції. Виробник залишає за собою право в односторонньому порядку без попередження споживача вносити зміни в колірну обробку виробу і колір самого виробу, модель виробу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | S&P |
| Форма | Круглая |
| Номинальная мощность | 60 Вт |
| Типоразмер | 6" |
| Максимальная мощность | 1300 Вт |
| Количество полос | 2 |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 690 ₴





