
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: L1031TP
Видеорегистратор с поддержкой камеры заднего вида зеркало L1031TP
1 196 ₴
Показать оптовые цены- +380 (67) 293-62-39
Видеорегистратор с поддержкой камеры заднего вида зеркало DVR L1031TP
Дзеркало заднього виду з вбудованим двоканальним реєстратором. Сенсор: OmniVision OV5653, 5МП, 1 / 2,5 ". Процесор: Generalplus. Кут огляду: 148 градусів. Формат відео: AVI. Дисплей: 4,3" TFT кольоровий РК-дисплей. Порти і роз'єми: AV-IN, Mini-USB. Автономна робота: До 30 хвилин.
Специфікація:
- Конструкція відеореєстратора: Дзеркало заднього виду з екраном
- Кількість камер: 2
- Кількість каналів запису відео / звуку: 2/1
- Матеріал корпусу: Пластик
- Максимальна роздільна здатність відео: 1920 * 1080p
- Рекомендоване дозвіл відео: 1920 * 1080p
- Частота кадрів: 30 fps
- Сенсор: OmniVision OV5653, 5МП, 1 / 2,5 "
- Процесор: Generalplus
- Кут огляду: 148 градусів
- Формат відео: AVI
- Спосіб активації запису відео: Вручну і автоматично
- Тип і обсяг карти пам'яті: MicroSD, до 32 GB
- Дисплей: 4,3 "TFT кольоровий РК-дисплей
- Дозвіл екрану: 960 * 240
- Розміри, мм: 307x77x14 мм
- Вага, грам: 297
- Порти і роз'єми: AV-IN, Mini-USB
- Вбудований мікрофон: Так
- Автономна робота: До 30 хвилин
- Друк інформації у відео: Час, дата
Зовнішня камера (камера заднього виду)
- Паркувальні лінії: Є
- Дозвіл відеозапису: 720х480
- Кут огляду: 120 °
- Клас вологозахисту зовнішньої камери: IP-65
- Автоматична розбивка відео: по 2 хв, по 3 хв, по 5 хв
- Робоча температура: -20 до +75
- Циклічна запис: Так
- Датчик удару (G-сенсор): Є, вбудований 3-х осьовий, з регулюванням чутливості
- Можливість повороту камери: Немає
- Відключення мікрофона «гарячої» кнопкою: Є
- Функція WDR: Немає
- Тип кріплення: На дзеркало заднього виду

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Количество камер | 2 |
| Наличие GPS | Нет |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | microSD |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Датчик удара | Есть |
| Режим записи | Цикличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Mini |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 8 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол обзора | 170 град. |
| Меню на русском | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 10 дюйм |
| Разрешение экрана | 1280×1024 (SXGA) |
- Цена: 1 196 ₴


